יום שלישי, 26 בדצמבר 2017

אתגר דף אלבום

מודה ומתוודה.. לא עוסקת בדפי אלבומים גדולים . הם מאוד יפים בעיני, אני מתרשמת עמוקות מכל אחת שכן עושה זאת, אבל משום מה - לא מתחברת לתחום. מותר.

אבל.. אתגר זה אתגר.
ואצל רעותא בקבוצה אתגר החודש הוא עיצוב דף אלבום.. אז התאמצתי!
ניצלתי ארוע של יום הולדת שמונה לניצני - היא נולדה בחנוכה, ומאז מביאה אור ושמחה לחיים שלנו.
ניצן ילדה מצחיקה, נבונה, חברותית, אמפתית ברמות גבוהות ביותר, אוהבת מאוד את המשפחה והחברים שלה - ומראה את זה, והיא גם יצירתית. מאוד. וידעתי שהיא תעריך ותאהב ברכה כזו.

אז הנה הוא - דף האלבום שלי - ברכה גדולה לניצן.את המשולשים עיצבתי בצורה לא סימטרית, בכוונה, ליצור עניין. תפרתי את כל המשולשים לדף במכונת התפירה.
הוספתי את התמונה עם מאטינג דק, החתמות של שכבות של פרחים - שנהניתי מאוד ליצור, בעצתה של יעל יוציס - הוספתי גם נקודות בולטות מתאימות, ואת הספרה שמונה לקחתי מאיזה משחק ילדים שהיה פה, צבעתי והדבקתי.
הפרחים האלו יפהפיים בעיני..


זהו. למרבה הפלא נהניתי.. והכי חשוב -  ניצן שמחה מאוד.
לא בטוח שאחזור על כך שוב בקרוב, אבל יש יתרון בדף גדול שנותן המון מרחב לקישוט ולהוספת עניין, ועם זאת מאפשר שמירה על התמונה כאובייקט מרכזי.
תודה שביקרתן, שמחה לתגובות, מיכל.

6 תגובות:

 1. יש לי פחד בלתי מוסבר מעיצוב דפים שלמים. כל פעם שאני נגשת למשימה, אני מפסיקה באמצע...חייבת להודות שהפוסט הזה עושה לי חשק לנסות שוב- העיצוב מקסים ממש ועם זאת נראה לגמרי אפשרי...

  השבמחק
  תשובות
  1. שרה יקרה.. שימחת אותי מאוד! זו אחת התגובות הטובות שאפשר לקבל.. ובאמת - לגמרי אפשרי! נסי לחשוב על הדף כמו כרטיס גדול.. לי זה עזר :)

   מחק
 2. מקסים! והכי חשוב שניצן אהבה!
  מאיפה הפרחים היפים? חותמת או שככה קונים?

  השבמחק
 3. איזה יופי! יצא משגע והכתב שלך מקסים...

  השבמחק
 4. כמו כל דבר שאת עושה - מקסים! אפשר גם להתייחס לזה כאל כרטיס ענקי :-)

  השבמחק
 5. מקסים מיכלי,
  הפרחים מושלמים.
  אני מתה על התפירה זה ממש מוסיף.

  השבמחק

אשמח אם תגיבו..